top of page
Vyhledat

Martin Řehák - Mistr Evropy v RAW benčpresu

Aktualizováno: 3. 8. 2023

Ahoj! Gratuluji k tvému úspěchu na Mistrovství Evropy v klasickém benčpresu kategorie mladších juniorů v kategorii do 74 kg s výkonem 142,5 kg!


Jaký to byl pocit vyhrát tenhle titul?


Ahoj! Jsem velmi rád, věděl jsem, že jsem výkonnostně dobře připravený, ale zároveň jsem věděl, že budu bojovat o první místo s Francouzem, který mě porazil v Africe, a s Ukrajincem, který byl také velmi silný.


Jak jsi se připravoval na tento závod?


Trénoval jsem benchpress čtyřikrát týdně - třikrát raw a jednou v dresu. Pořád jsem trénoval celý trojboj, ale benchpres byl přednostnější.Letos jsi také soutěžil na Mistrovství světa v Jihoafrické republice. Byl tenhle závod jiný, když jsi nemusel cestovat tisíce kilometrů?


Ano, tento závod byl pro mě daleko příjemnější. Díky jednomu dni volna po příjezdu jsem byl více odpočatý a méně nervózní. Navíc naše cesta byla super, tradičně jsme zpívali s daddym (Jiří Prášek) a přidala se k nám Janča Rojková a Eliška.


Na Mistrovství Evropy v benčpresu nastoupíš i v kategorii v dresech. Jaké jsou tvé ambice?


Mým cílem je vyhrát i v této kategorii.
Máš v letošním roce ještě nějaké závody v plánu?


Ano, mám v plánu zúčastnit se Mistrovství republiky v trojboji equip a také Mistrovství družstev v raw trojboji. Na konci roku se plánuji zúčastnit Mistrovství České republiky v raw benchpressu, kde bych rád tuhle sezónu zakončil ve stylu.


Děkuji za rozhovor a přeji hodně úspěchů v dalších závodech!
110 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page